SELFIEBOT

Zábavný foto automat Selfiebot je váš osobný fotobox, moderný fotokútik s veľkým výberom tématických rekvizít aj pre tých najnáročnejších klientov. Vlastnú fotografiu nik nevyhodí, využite SelfieBota na foto marketing a zmeňte ho na propagačný nástroj. Zapojte pokročilé sociálne funkcie, vyberte si rozloženie a počet momentiek na výslednej fotografii, orámovanie, pozadie, doplňte fotografiu o slogan, logo alebo odkaz.

FOTOZRKADLO

Najlepšie momenty z večierka Nepovie Vám, kto je najkrajší na svete, ale zaručene zachytí tie najlepšie momenty z vášho večierka. Na prvý pohľad obyčajné zrkadlo, stačí sa však doň zadívať, zamávať rukou a urobí vám skupinovú selfie ako žiadna iná fotobúdka. Fotozrkadlo v retrofuturistickom vyhotovení osloví mladých aj starých modernými funkciami a počas fotenia neviditeľným fotoaparátom ich zabáva animáciami, a …

LUMINO

Maľba svetlom Netradičná forma fotokútika, kde počas fotografovania vytvárete vy alebo umelec jedinečné fotografie len pomocou svetiel a fantázie.

MOZAIKA

Tisíc fotiek, jeden obraz Fotomozaika je tvorená umiestňovaním fotografií na presne označené miesto samotnými hosťami akcie. Týmto sa postupne odhaľuje a vytvára celkový obraz, posolstvo alebo logo. Fotografie môžu byť zbierané z viacerých zdrojov, z fotokútika, sociálnych sietí, alebo od fotografa eventu.

FRIIZMII

Multikamerové fotoštúdio Nová éra fotokútikov, kde vás odfotí súčasne nie jeden, ale až 18 fotoaparátov. Každý záber je vytvorený z iného uhla. Špeciálny softvér následne všetky fotografie pospája a vytvorí zaujímavé video s vizuálnym efektom zamrazeného času. Výsledné video sa môže doplniť o reklamné intro, záver, 3D objekty a logá. Nakoniec si môžete svoju scénku poslať na e-mail, umiestniť na …

MOVII

Fotoknižka Stačí na seba hodiť bláznivé kostýmy a keď padne klapka, zahrať improvizovanú scénku ako vo filme. Scénka je snímaná kamerou a výsledkom je klip, ktorý sa snímka po snímke vytlačí a následne zopne do malej fotoknižky. Jednotlivé snímky sú statické, ale listovaním knižky uvediete scénku do pohybu a fotografie ožijú.

SKYTELIÉR

Fotenie zhora Jedinečné fotenie zhora otvára dvere kreativite. Netradičným uhlom pohľadu vytvárame fotografie, ktoré vám vyrazia dych. S možnosťou kľúčovania digitálnych pozadí sa ocitnete na levanduľových poliach na juhu Francúzska, na lodi plaviacej sa po mori, alebo na streche mrakodrapu.